Форум Моја Забава
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


mojazabava
 
HomePortaleGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 На кој концерт сте били или сакате да одите

Go down 
3 posters
АвторПорака
NikolaNik
Admin
Admin
NikolaNik


Број на мислења : 335
Age : 35
Location : Кај Маршалот Тито
Registration date : 2007-10-07

На кој концерт сте били или сакате да одите Empty
ПишувањеПредмет: На кој концерт сте били или сакате да одите   На кој концерт сте били или сакате да одите EmptyПон Окт 08 2007, 23:09

Јас сакам да одам на концерт на Здравко Чолич.
Вратете се на почетокот Go down
http://mojazabava.net
Sky
Admin
Admin
Sky


Број на мислења : 313
Age : 34
Location : SuOtO MaALo
Registration date : 2007-10-08

На кој концерт сте били или сакате да одите Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој концерт сте били или сакате да одите   На кој концерт сте били или сакате да одите EmptyПет Окт 12 2007, 02:51

На концерт досега не сум бил (па и до душа не ми се одело затоа и не сум бил),а инаку каде сакам да одам,сакам да идам на некоја од Dj сетовите што ги прават Tiesto,Paul Van Dyke,Armand van buren,Arman Van Helden,Satoshi Tomie,Roger Sancezh,Davit Venetta и итн.. други во моментов не ми текнуваaт Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
James_Bond_0
Модератор
Модератор
James_Bond_0


Број на мислења : 168
Age : 34
Registration date : 2007-10-08

На кој концерт сте били или сакате да одите Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој концерт сте били или сакате да одите   На кој концерт сте били или сакате да одите EmptyПет Окт 12 2007, 20:39

На концерт немам одено бидејки не е одржуван во мојот мал град но затоа пак ги имам слушано во живо Кеба и Funky G во дискотеката во Виница. А на кој би сакал да одам на концерт дефинитивно се Аца Лукас и Цеца Ражнатович и некои други пеачи од „турбо - фолкот“.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





На кој концерт сте били или сакате да одите Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кој концерт сте били или сакате да одите   На кој концерт сте били или сакате да одите Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
На кој концерт сте били или сакате да одите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Форум Моја Забава :: Забава :: Музика-
Отиди до: