mojazabava
 
HomePortaleGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Navigation
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Превземи:Прилеп Фолк Фест 2009
mojazabava - Portale EmptyНед Мар 08 2009, 00:32 by darataM

» Последна sms во вашиот мобилен?
mojazabava - Portale EmptyЧет Окт 23 2008, 21:35 by vikuska

» Дали ви се допаѓа форумот?
mojazabava - Portale EmptyСаб Aвг 30 2008, 01:35 by darataM

» Која песна ја слушате во моментов?
mojazabava - Portale EmptyСаб Мар 01 2008, 15:34 by lady_nn

» Софтвер
mojazabava - Portale EmptyПон Јан 28 2008, 23:39 by Sky

» Најновите вести од светот на автомобилите
mojazabava - Portale EmptyНед Јан 27 2008, 20:52 by Sky

» Хардвер
mojazabava - Portale EmptyНед Јан 27 2008, 18:07 by Nena

» Што сонувавте минатата вечер?
mojazabava - Portale EmptyНед Јан 27 2008, 17:50 by Nena

» Направете Го Вашето XP Со Изглед На Vista
mojazabava - Portale EmptyСаб Јан 26 2008, 20:14 by ThE-UnNaMeD

Пребарувач
само по www.mojazabava.net
по целиот MK web
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Август 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Превземи:Прилеп Фолк Фест 2009
mojazabava - Portale EmptyНед Мар 08 2009, 00:32 by darataM
Прилеп Фолк Фест 2009

01. Мануела - Дајте една весела
02. Слаѓана (Италија) - Дојди мило
03. Група Болеро - Вечна пролет
04. Пепи Димовска (Германија) - Градот под кулите
05. Благоја Грујоски - Леле Јано
06. Билјана и Борис и Група Мелос - Љубов коплеж
07. Сања Ристеска - Оди си
08. Спасе Матлиоски - Прво писмо
09. Марија Качаниклич - Жената во мене
10. Гоце Пејковски - Кажи да ти кажам
11. …


[ Full reading ]
Comments: 0
Која песна ја слушате во моментов?
mojazabava - Portale EmptyПет Ное 16 2007, 17:14 by Sky
Пишете што слушате во моментов?
Јас во моментов го слушам Paul Van Dyk - Let Go(Feat.Rea)

Comments: 52
Која музика ве смирува а која ве прави нервозни
mojazabava - Portale EmptyПон Окт 08 2007, 22:59 by NikolaNik
Мене ме смирува некоја српска балада, а нервозен ме прави бугарската музика.

Comments: 5
Песна по ABECEDA
mojazabava - Portale EmptyПет Ное 23 2007, 21:13 by NikolaNik
Редете ги песните по азбучен ред! Еве пример!

Comments: 4
Омилени странски пеач и пеачка
mojazabava - Portale EmptyПон Окт 08 2007, 23:18 by NikolaNik
Овде може да спагаат пеачи и пеачки од сите држави.
Јас велам вака:
пеач Здравко Чолич а пеачка Марија Шерифович

Comments: 5
Што мислите за турбо-фолкот
mojazabava - Portale EmptyПон Окт 08 2007, 22:08 by NikolaNik
Јас мислам дека има добри песнички, треба само да ги слушнете, а сега вие кажете што мислите.

Comments: 6
Дневна доза
mojazabava - Portale EmptyПон Окт 08 2007, 23:05 by NikolaNik
Која е вашата дневна доза или колку часови дневно слушате музика?
Мојата доза е голема, веќе нема ми спас.

Comments: 4
Дали Rock'n'Roll-от е мртов
mojazabava - Portale EmptyЧет Окт 11 2007, 14:34 by Sky
Според мене не е мртов но сепак е во фаза на изумирање

Comments: 7
Музички групи по ABECEDA
mojazabava - Portale EmptyПет Ное 23 2007, 21:08 by NikolaNik
Ставете музичка група и редете ги по азбучен ред!!! Овде спаѓаат сите групи што ќе ви паднат на памет и од било која земја.

Comments: 3
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета:
:: Си ја заворавив лозинката!
Форум
The Time is it..
Poll
Дали ви се допаѓа форумот
1.Супер е
mojazabava - Portale I_vote_lcap100%mojazabava - Portale I_vote_rcap
 100% [ 10 ]
2.Добар е
mojazabava - Portale I_vote_lcap0%mojazabava - Portale I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3.Просечен е
mojazabava - Portale I_vote_lcap0%mojazabava - Portale I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Ужасен е
mojazabava - Portale I_vote_lcap0%mojazabava - Portale I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 10
Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 38 во Сре Окт 23 2013, 20:38
Statistics
Постојат b>74 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е wyllakat

Нашите членови се испратиле точно 1313 мислења in 135 subjects